top of page

RETRODAY 2019

Retro Day 3.yılında sevenlerini yeniden nostalji rüzgarıyla buluşturdu. BÜMED ve KENT FM iş birliği ile hazırlanan Retro Day'de eğlence günün erken saatlerinde havuz partisi ile başladı. Ardından da 90'ların unutulmaz isimleri Yonca Evcimik, Çelik, Sibel Alaş, Ragga Oktay ve Grup Vitamin’in sahne performanslarıyla eğlence doruğa taşındı.

ARKA KOLTUK KING SIZE!

Kent FM Arka Koltuk, yine çok iddialı geldi ve King Size boyuyla, Radyo yayıncılığı dünyasına damga vuracak bir etkinlik gerçekleştirdi! İstanbul Kültür Üniversitesi tam 101.4 saat suren Kent Fm Arka Koltuk King Size'a bu yıl 2. defa ev sahipliği yaptı.

ARKA KOLTUK XXL

Kent FM ve Onedio.com’un iş birliğiyle, Metehan Mert Çakır’ın hazırlayıp sunduğu İstanbul Kültür Üniversitesi’nde gerçekleştirilen ‘Arka Koltuk’un 75 saatlik ‘XXL’ canlı yayını işte böyle geçti. 

RETRODAY 2018

BÜMED ve KENT FM iş birliği ile hazırlanan Retro Day'de eğlence günün erken saatlerinde havuz partisi ile başladı ve gün boyu eğlencenin doruk noktalarına çıkıldı.

KENT FEST

Şehrin Eğlence Merkezi KüçükÇiftlik Park'ta birbirinden kaliteli sanatçıların sahne aldığı Kent Fest'e binlerce kişi katıldı.

bottom of page